Aralık 11, 2023

İçerik TR

Güncel İçerik Blogu

Sigarayı Bırakmaya Karar Verdiyseniz, Bilmeniz Gerekenler[

Read this awesome post

Sigarayı Bırakmaya Karar Verdiyseniz, Bilmeniz Gerekenler

Çoğu kişi sigarayı bırakmak ister ama çoğu zaman cesaret edemez. Bundan dolayı, bırakmanın yollarını arar ve nasıl bırakıldığı ile ilgili çareler arar. Sigara tüm dünyada yaygın olarak kullanılır. Bırakma yöntemleri değişiklik gösterir. Sigara hem psikoloji için hem de fiziksel görünüm için son derece zararlıdır. Sigara kullanan kişilerle kullanamayanlar, kıyaslandığı zaman, fark belli olur.

Sigara içenlerin yüzleri daha mattır. Ayrıca göz çevresinde koyu renk halkalanmalar vardır. Siz de isteseniz, sigara sorunundan Kurtulup, kısa süre de rahat bir şekilde sigarayı bırakabilirsiniz. Jull pod gibi ürünler elektronik sigaralar da kullanılan kartuşlardır. İncelemek için, bıraktım. Net sitesine göz atabilirsiniz.

Sigara Bırakma da Tercih Edilen Yöntemler

Juul pod cihazlar sigara bırakma da tercih edilir ve portatif ürünlerdir, Kullanımı kolaydır ve daha zararsız olduğu için, çoğu kişi tercih eder. Kapalı pod sistemi juul bulunur. Bunlar birer kapsül şeklindedir ve kullanılan her kapsül, sigarayı bırakmanıza yardımcı olur. Sanki sigara içiyormuş gibi bir hissettirir. İçerisinde salt likit vardır.

Jull podlarda bulunan kartuşlar, ml olarak değişir. Günlük 200-300 kere puff çekilebilir. Aslında kullanım süresi, kişinin günlük kullanımı ile ilgilidir. Genel olarak 1-2 gün gider. 1.8 oranında olan podlarda nikotin çok azdır ve çoğu kişi daha çok tercih eder.

İQos Cihazları Neden Tercih Edilir?

İQOS elektronik sigara denetimi sunan cihazlardır. Pek çok çeşidi vardır. Sigarayı bırakmakta zorluk çekenler için iyi bir seçenektir. Sigara kullanmak aklınıza gelmez. Sigara gibi kötü bir kokuya sahip değildir. Etraftaki kişileri rahatsız etmez. Ayrıca sigaranın kimyasal içerikli bir madde olduğu düşünülürse, elektronik sigara daha az zararlıdır.

Eğer sigarayı bırakmaya karar verdiniz ve nasıl bir yöntem izleyeceğinizi bilmiyorsanız, bu da bir seçenek olabilir. Daha kısa sürede sigaranın zararlı etkilerinden kurtulabilirsiniz. Ürünler kalitesine içeriğine ve ml oranına göre değişir. Siz de eğer kafanızda bitirirseniz, sigaradan kısa bir süre de kurtulup, daha sağlıklı bir hayata başlayabilirsiniz.