Aralık 10, 2023

İçerik TR

Güncel İçerik Blogu

Enpara Kredi Kartı Ne İşe Yarar

Read this awesome post

Enpara Kredi Kartı Ne İşe Yarar

Enpara kredi kartı dijital ve masrafsız bir bankacılık hizmeti ile hali hazırda bir karttır. Cep veya internet şubesinden kredi kartı başvurusunda bulunabilir avantajlarından yayarlanabilirsiniz. Kurulduğu zamandan bu yana, bütün sözleşmelerinde şeffaf olan ve hiçbir zaman masraf almayacağını açıkça belirten bir bankadır. Enpara kredi kartının en bilindik, öne çıkan ve belirgin özelliklerinden, herhangi bir yıllık üyelik ücreti almaması, kart kullanım bedeli veya aidat almıyor olmasıdır.

Kredi kartı ile hem alışveriş yapabilir hem de nakit avans ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Buna ek olarak otomatik ödeme talimatları için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kısaca, aidatsız olmasının yanında diğer banka kredi kartlarının sağladığı bütün temel özellikler Enpara kredi kartı tarafından tüketicilere de sunulmaktadır. Kredi kartı limitleri gibi kredi notunu belirleyen pek çok faktör ele alınarak belirlenmektedir.

Enpara Kredi Kartı Avantajları

  • Enpara kredi kartı aidat almadan, sene sonuna kadar devam eden kampanya içinde kredi kartını düzenli bir şekilde kullanan tüketicilere yıllık 100 TL olmak üzere, en az iki yıl boyunca devam eden kart aidatı ödüyor. Önemli bir avantajlar arasında yer alan ve göze çarpan bu kampanyadan yararlanmak için kredi kartını alan tüketicilerin her sene en az 6 ekstresinde, 10 TL ve üzeri en az 10 kez olmak üzere işlem yapmış olması yeterli olmaktadır.
  • Hiç şüphesiz öne çıkan bir diğer avantaj ise, kredi kartı kullanılarak gerçekleştirilen harcamalara geri taksitlendirme imkânı sunuluyor olmasıdır.
  • Enpara.com’un tüketicilerine sunmuş olduğu bütün indirim kampanyalarından, kredi kartına sahip olan kişilerde faydalanabilmektedir.
  • Kredi kartı üzerinden yapılan harcamalar dahilinde puan veya uçuş mili gibi ödüller kazanılmamaktadır. Şu an kart üzerinde ana karta bağlı ‘ek kart’ seçeneği de bulunmuyor. Bu sayılanlar ise enpara kartın küçük dezavantajlarıdır.
  • Kredi kartının temassız özellikte olması nedeniyle, temassız ödeme özelliğine sahip olan cihazlardan günlük toplam 90 TL ye kadar alışveriş yapabilirsiniz. Enpara kredi kartı hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmak için https://www.finanskredisi.com/ linkine tıklayarak sayfayı ziyaret edebilirsiniz.