Ocak 28, 2022

İçerik TR

Güncel İçerik Blogu

En İyi Jason Statham Filmleri: En Çok İzlenen Ve Beğenilen 11 Jason Statham Filmi (İmdb Sırasına Göre)

En İyi Jason Statham Filmleri: En Çok İzlenen Ve Beğenilen 11 Jason Statham Filmi (İmdb Sırasına Göre)

En İyi Jason Statham Filmleri: En Çok İzlenen Ve Beğenilen 11 Jason Statham Filmi (İmdb Sırasına Göre)

En iyi filmleri arasında; Ajan, Mekanik, Banka İşi, Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw, Redemption, Mekanik 2: Suikaskt, Meg: Derinlerdeki Dehşet, Parker, 13, Tetikçi, Koruyucu, Taşıyıcı, Wild Card, Taşıyıcı 3, Suikastçı, İtalyan İşi, Hızlı ve Öfkeli 7, Hızlı ve Öfkeli 8, Ölüm Yarışı, London, Tetikçi 2: Yüksek Gerilim, Kapışma, Özgürlük Savaşçısı, Cehennem Melekleri 3, Ateşten Kalbe- Akıldan Dumana, Kaos, Taşıyıcı 2, Sivil Cephe, Ölüm Hattı, Seçkin Tetikçiler, Tetikçinin Gecesi olarak sayılabilir.

En Çok İzlenen ve Beğenilen 11 Jason Statham Filmi (İMDB Sırasına Göre)

Jason Statham denildiği zaman aksiyon severleri, tüm filmleri severek izleyebileceği bir seri bekliyor demektir. Son derece profesyonel oyunculuğu ile mükemmel senaryoların birleşimi ile oluşan filmler keyifli vakitler geçirmeniz için tercih edebileceğiniz güzel filmler arasında bulunmaktadır.

1. Snatch ( Kapışma) / IMDB: 8.3

Snatch filminde yeraltı dünyasında geçmekte olan ve iki hikayenin birleşiminden oluşan değişik bir hikaye sizleri bekliyor. Filmde boksörler ve menajerlerinden oluşan bir grup bulunur. Aynı zamanda hırsızlar ve Rus mafyası da işin içine girince oldukça akıcı bir hikaye sizleri bekliyor. Bu film aynı zamanda Jason Statham severleri tarafından hırsızlık filmi olarak da bilinmektedir.

2. Lock, Stock and Two Smoking Barrels ( Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana ) / IMDB: 8.2

En fazla sevilen Jason Statham filmleri arasında yer almakta olan film eski olmasına rağmen hala sevilerek izlenmeye devam etmektedir. Jason Statham ve daha bir kaç ünlü ismin daha ilk oynadıkları film olma özelliğine sahip olan bir filmdir. Londra’da geçen hikayede dört arkadaşın bir kart oyunu oynamalarıyla başlayan ve bu oyunun kötü sonuçlanması ile başlayan hikayede başlarından geçen beklenmedik olayları anlatan bir filmdir.

3. The Bank Job ( Banka İşi) / IMDB: 7.3

Film yapılacak olan bir banka soygununu ve bu soygun için yapılan hazırlıkları konu edinmektedir. Çok sevilen ve beğenilen bir suç filmi olarak dikkatleri çekmektedir. Aynı zamanda gerçek bir olaydan esinlenerek çekilmiş bir film olma özelliğine sahiptir. Aksiyon dolu bir filmdir.

4. Furious 7 ( Hızlı ve Öfkeli 7) / IMDB: 7.2

Hızlı ve Öfkeli çok sevilen ve bir çok devam filmi bulunan bir film serisidir. Dominic ve ekibi tarafından kardeşinin intikamını almak üzere gerçekleştirdikleri plan üzerine yoğunlaşan bir macera ve aksiyon filmidir. Serinin 7. filmi olduğu için elbette bir önceki serisinde yer alan filmlerinde devamı niteliğinde olan konular bu filmde yer almaktadır.

5. Spy ( Ajan) / IMDB: 7

Spy filmi de çok fazla sevilen bir Jason Statham filmi olarak bilinmektedir. Film de alışılmışın dışında ünlü oyuncumuzu komedi filminde bir yan rolde görürüz. Masa başı bir işte çalışırken birden bir silah kaçakçısını yakalamak için gönüllü olan bir adamın başına gelenler anlatılmaktadır.

6. The Italian Job ( İtalyan İşi) / IMDB: 7

Filmde İtalya da gerçekleştirilen bir soygun da arkadaşı tarafından ihanete uğramış olan bir adamın tekrar bir ekip kurması anlatılır. Yeni kurduğu ekiple yeni bir soygun planı hazırlanır ve bu esnada gerçekleşen olaylar anlatılır.

7. Crank ( Tetikçi) / IMDB: 7

Film de bir kiralık katilin en büyük düşmanı tarafından zehirlenmesi sonucunda başından geçenler anlatılır. Kalp ritmi düştüğü zaman öleceğinden dolayı kalp ritmini her daim yüksek tutması gerekmektedir.

8. The Transporter ( Taşıyıcı) / IMDB: 6.8

Film oldukça sevilen aksiyon filmleri arasında yer almaktadır. Film de gizli müşteriler için bazı paketler taşıyan bir adam anlatılmaktadır. Kısa bir zaman sonra ise hareketli bir paket taşıması istenir ve olaylar gerçekleşir.

9. The Hate of the Furious ( Hızlı ve Öfkeli ) / IMDB: 6.7

Filmde yer alan ve kim olduğu bilinmeyen bir kadın Toretto’ yu yanına alarak ekibiyle birlikte çok tehlikeli işlerin içerisine çeker. Aynı zamanda bu karışıklıklar hem ekibi hem de tüm dünyayı etkileyecek türdendir.

10. The Expendables 2 ( Cehennem Melekleri 2) / IMDB: 6.6

İlk çıkan filmden sonra çok fazla beğenilmesi üzerine serinin ikinci filmi çıkmıştır. Tüm ekip artık tek bir amaç için ve kaybettikleri arkadaşlarının intikamını alabilmek için intikam dolu bir göreve kendilerini hazırlar. Bu görev sırasında aksiyon dolu zamanlar onları beklemektedir.

11. The Mechanic ( Mekanik ) / IMDB: 6.6

Filmde işinde oldukça uzman olan bir kiralık katilin iş hakkındaki bazı bilgileri bir çaylağa öğretme süreci sırasında suikast örgütünün başında bulunan kişi öldürülür. Uzman kiralık katil ve yanındaki çaylak birleşerek zorlu bir göreve girişir. Macera ve aksiyon dolu bu film oldukça beğenilen filmler arasında yer almaktadır.

 

Kaynak: birincimerkez.com