Aralık 11, 2023

İçerik TR

Güncel İçerik Blogu

Abiye Elbise Modelleri 2022 Yeni Sezon Trendleri

Read this awesome post

Abiye Elbise Modelleri 2022 Yeni Sezon Trendleri

Söz nişan törenleri gibi çiftler açısından oldukça önemli olan günlerde mutlaka zarif ve şık bir tarzda giyinilmesi önemlidir. Söz elbiseleri modellerindeki çeşitlilik tercih noktasında önemli olmaktadır. Her kadın kendisi tarzına uygun zarif ve göz alıcı söz elbiseleri seçerken uzun bir araştırma süreci yaşamaktadır. Her dönem olduğu gibi yeni sezonda da moda dünyası göz alıcı yenilikler kazandırdığı söz, nişan ve nikah gibi özel gün ve davetlere yönelik tasarlanan ürünlere en geniş toptan abiye seçenekleri ile kullanıcı beğenisine sunuluyor. Davetin düzenlendiği mekana göre farklılık gösteren tercihler özellikle evde söz kıyafetleri seçeneklerinde daha sade seçenekler üzerinde yoğunlaşabiliyor.

Nişan töreni evlilik yolunda atılan ilk adımlardan biridir. Her genç kız gibi yıllar sonra nişan gününüzü en güzel şekilde hatırlamak ve o günün rüya gibi geçmesini istersniz. Nişan törenlerinize krep kruvaze elbiselerden yırtmaçlı abiye elbise modellerine kadar zerafetinizle damga vurmanızı sağlayacak birçok farklı elbise bulabilirsiniz. Fakat sizin için en doğru olan nişan elbisesini bulmak biraz zorlayıcı olabilir. Bunun için vücut tipinize ve tarzınıza uygun modeller arasından seçim yapmak en doğrusu olacaktır. Vücut tipiniz kadar önemli bir başka konu ise nişan töreninizde nasıl bir izlenim yaratmak istediğinizdir. Romantik bir görünüm için prenses yakalı uzun elbiseler, zarif silüetleriyle değerlendirebilir ya da şifon kumaştan üretilen piliseli abiyeler ile de masallardan çıkıp gelmiş bir peri kızı gibi görünmeniz sağlayabilirsiniz.

Nikah elbisesi seçiminde törenin yapılacağı yer ve zamanını göz önünde bulundurmanız en doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır. Bir kış nikahına katılıyorsanız tercihinizi uzun nikah elbisesi modellerinden yana yapabilirsiniz. Özellikle zümrüt yeşili, yakut ve koyu lacivert renklerde giyeceğiniz düşük kollu uzun elbiseler ya da prenses yaka uzun elbiseler bu dönem için iyi bir tercih olabilir. Nikah töreni ile birlikte düğünün birlikte gerçekleşeceği bir organizasyona davetliyseniz payetli tek omuz elbiseler ya da şifon degrade piliseli elbiseler hafif bir makyajla gün boyu şık kalmanızı sağlayabilir. Yine yaz aylarında gerçekleşen bir nikahına katılıyorsanız sizi zarif gösterecek bir çok abiye elbise modelleri inceleyebilirsiniz. Rengarenk askılı uzun elbiseler ya da krep kruvaze kısa elbiseler bu dönem için oldukça ideal tercih olabilir. Saten kuşaklı elbisenizi ya da ip askılı dantelli elbisenizi uzun topuklularla tamamlayarak nikah töreninde zarafeti yakalayabilirsiniz.